Atsiliepimai

Privaloma

Noreciau padekot Egidijui uz profesionaluma! Sventeje sukure draugiska, lengva, nuotaikinga atmosgera! Puikiai jaute publika. Labai gerai parinko muzika visam vakarui, konkursai nenuvalkioti, bet idomus ir zaismingi. Dar karta didelis aciu nuo visos musu seimos! Drasiai rekomenduoju visiems!!!
18.08.10

Ina Ivanova

Ačiū, Egidijau, už labai gražiai pravestą mūsų ypatingą šventę. Tai buvo labai šilta, elegantiška, linksma ir smagu. Patiko visiems mūsų svečiams – tiek jaunimui, tiek ir vyresniesiems. Kaip tik tokio vedimo ir tikėjomės. Jūs nuėmėte daug rūpesčių nuo mūsų pečių. Ieškantiems vedėjo su DJ, jus rekomenduoju 🙂
Egidijus yra super vedėjas! Patiko visiems svečiams, tinka ir labiau ir mažiau jauniems 🙂
2018-05-26

Rūta ir Šarūnas

Saunus vedejas, labai gerai jaucia publika. Lankstus is isradingas. Aciu jums Egidijau.
2018.08.04

Sazu

Didelis Ačiū už nuotaiką, kurią sukūrėte! Vakaras praėjo sklandžiai, visi liko patenkinti švente. Neapsisprendusiems tikrai rekomenduoju, Egidijaus patirtis nepaliks abejingų!

2018.08.14

Aivaras

Ne tik puikus švenčių/renginių vedėjas, bet ir linksmas, nuoširdus, švelnus vaikams Kalėdų senelis. Mūsų keturmetės įvertinimas buvo toks: „Tas darželyje netikras senelis, o čia buvo tikras“ 🙂 Tikiuosi pasimatysime ir per 2018 Kalėdas!

Veronika

Norvegijos Vestfoldo lietuvių bendruomenės ir visų dalyvavusių „After party“ vardu, noriu pasakyti nuoširdų AČIŪ tau Egidijau, kad atvykai pas mus.
Kad muzikos ritmu, mus nukėlei į lietuviškus kraštus. Visi dar ilgai prisiminsim tuos “ Tris milijonus“!!!
Sėkmės tau darbuose!!!
Lauksime vėl svečiuose!!!

Renata 2018.04.23

Šauniausias renginių vedėjas. Ačiū Tau Egidijau už pagalbą organizuojant ir pravedadant socialinės akcijos „Stipresni už diabetą“ renginį Akropolyje, skirtą Tarptautinei svekatos dienai. Tu sukūrei tikrą šventę cukrinukams ir jų tėveliams.

2018.04.10

 

Vaikų sergančių 1 tipo cukriniu diabetu klubas "Smalsučiai"

Ačiū už smagu vestuviu vakara! Šventė praėjo labai sklandžiai ir su daug juoko. Žaidimai smagūs, svečiai patenkinti, mes taip pat. Rekomenduojame! 🙂

Neda ir Andrius

Egidijus Jankauskas, a.k.a. DJ Clownfish, 2017-08-19 vedė renginį „Tytuvelo“, kuris vyko Tytuvėnuose, Giliaus ežero pakrantėje. Renginio pabaigoje jis buvo ir šokių DJ. Mes, organizatoriai, esame labai patenkinti jo bendravimu prieš renginį bei darbu jo metu. Rekomenduojame!

Tytuvėnų regioninio parko direkcija

Ačiū norime pasakyti už puikų, profesionaliai pravestą įmonės vakarėlį. Daug juoko, šokių senai kartu neturėjome.O DJ darbas puikus.Pildėte visų ‘melomanų’ norus😉. Manau, kad dar ne vienoje šventėje būsite mūsų vedėjas. Ačiū Jums Egidijau.

2017.07.28

Jurgita

Norime pasidžiaugti puikia draugyste su DJ Egidijumi. Kane’s arenoje nuolat vyksta įvairūs sporto renginiai, kuriuose į pagalbą pasikviečiame Egidijų – kaip renginių vedėją, DJ ir geros nuotaikos užtaisą.
Ir toliau tikiu, kad mūsų bendradarbiavimas nenutrūks ir tęsime puikius renginius toliau!
Ačiū ir sėkmės!

Živilė / Kane's arena

Labai norejome padekoti ir parekomentuoti vedeja ir DJ Egidiju Jankauska. Jo deka svente buvo nuostabi- jo draugiskumas, smaikstumas , taip pat profesionalumas labai prisidejo prie smagios ir jaukios vakaro atmosferos. Esame be galo patenkinti jo darbu, sugalvotais ypatingai smagiais zaidimais, pasidalintais anekdotais ir bendra vakaro atmosfera.

Dar karta dekojame jam ir tikimes, kad musu rekomendacijos pasieks kitus.

Sekmes darbuose 🙂

Gintarė ir Lukas

Laba diena, Norėjome padėkoti, pagirti, paploti, pasidžiaugti – vedėjo Egidijaus darbu. Šventė buvo pravesta nuostabiai, gavome dešimt kartų daugiau emocijų nei tikėjomės gauti. Puikūs žaidimai, nereali iškalba, santykis su svečiais. Buvo nuostabu. Egidijus su kolega mūsų vestuvių šventę padarė ypatingą, rekomenduoju visiems, tikrai neapsiriksite! Tokių šiltų ir atsidavusių žmonių tikrai sunku rasti, bet mums pavyko! Ačiū ačiū ačiū!!!! Ir dar kartą ačiū!!!
Deimantė ir Karolis 2015.07.18

Deimantė

Galiu pasakyti D.J. tik dideli aciu. Musu sveciai labai pasyvus zmones, su jais labai sunku, o Egidijus padare viska, ka galejo, aciu jam.

Rita 2014 rugpjūčio 11

Rita

Kaip ir žadėjau rašau atsiliepimą po vestuvių 🙂 Egidijus savo darbą tikrai atliko nuostabiai. Vakarą pavedė kokybiškai, linksmai ir pastoviai prisiderindamas prie pačios publikos. Net kai koks svečias labiau bandydavo pasireikšti jis vistiek vistiek juos apžaizdavo ir likdavo vakaro šeimininku (už tai tikrai pagarba). Egidijus pastoviai derindavo su manim tolimesnius veiksmus – tas man labai patiko nes manonuotaka galėjo tiesiog pasiilsėti ir pasimėgauti švente. Tiesa dėl jaunūjų šokio tai turėjau savo kompaktą, bet ji palikau namie, tačiau su egidijum puikiai apsisukom ir parsisiuntėm būten tą Entony Hopkinso valsą kurio reikėjo tiesiai iš interneto.
REZIUMĖ: Egidijus tikrai pranoko ne vien mūsų, tačiau ir visųsvečių lūkesčius. Ačiū už nuostabią šventę.

Darius

Nuoširdžiai dėkojame puikiam,šauniam,liksmam NR.1 Dj-vedėjui Egidijui:) už puikiai pravestą mūsų šventę,kuri patiko,tiek mums tiek mūsų svečiams.Nieko netrūko,muzika,zaidimai,gera nuotaika… Tikimės ši diena bus įsimintina visam gyvenimui su malonumu.Dėkingi busime ilgai ir rekomenduojame visiems norintiems puikios šventės. Didelis AČIŪ!!!

Gerinta ir Marius 20140610

Noriu padėkoti už puikų humoro jausmą ir gerą nuotaiką, kurią mano gimtadienio proga skleidė Egidijus. Puikūs, nenuvalkioti ir įdomūs žaidimai įtraukė visus mano svečius žaisti, o puiki muzika neleido niekam sėdėti, nes kojos pačios kilnojosi. 🙂 Pradžioje šiek tiek nerimavau, kad Egidijus vienas ir ves vakarą ir didžėjaus, bet matosi, kad profas 🙂 Susitvarkė puikiai. Ačiū! Pagarbiai, Simona

Simona

Labai dėkojam Egidijui Jankauskui už puikiai pravestą gimtodienio vakarėlį. Mums labai patiko žaidimai, kurie buvo netradiciniai, labai įdomūs. Muzika irgi buvo nuostabi, šauniai prisišokom, pasilinksminom iš širdies :). Žodžiu, buvo labai puiku ir linksma :). Labai ačiū
2012 liepos 6d.

Elina

Turbūt pirmą kartą sutikau vakaro vedėją, kur šventės metu nebuvo žaidimų „ką greičiau nugirdyt“. Muzikos žinovas 100%, toks pat šmaikštumas, bendravimas. Rekomenduoju 🙂

Lina

Egiduk ,tu jau musu švenciu karalius ! ; ) man labai patinka tavo šmaikstus humoras , visapusiska saves realizacija 🙂 .Visiems liko didziulis ispudis,o tai svarbiausia .Dekoju tau labai ! iki pasimatymo trecia karta 😉

Irena Červonikovienė

irena

Puikus vedejas ir „prie bajerio“ .Turejome Egidiju savo vestuvese ir negalejome isivaizduoti geresnio varianto – smaikstus, zaidimai buvo smagus ir buvo nei per daug, nei per mazai ir svarbiausia -neliepe visiems gerti. Rekomenduojam ir patys dar vel ji mamos jubiliejui samdemes – buvom visi patenkinti 🙂 Jis padaro svente ypatinga.

Cervonikovu seima

5 zvaigzdutes is 4 padare svente smagesne

Regimantas Nacas