Apie mano pasirodymą šiek tiek rašė Delfi portalas ir rodė TV3. 🙂 Tai tikrai nebuvo rimtas mano pasirodymas 🙂 Labiau “ant prikolo”, kaip sako liaudis 🙂

Video po straipsniu 🙂

Miai gerbėjas padėti norėjo, bet nusirengti neišdrąsėjo

(45)

Dvi dienas iš eilės „Forum Palace“ rūmuose rinkosi dviejų karščiausių Lietuvos blondinių – Natalijos Zvonkės ir Mios – aistruoliai, atsišaukę į televizijos laidos „Žvaigždžių karai“ kūrėjų raginimą tapti dainininkių pagalbininkais ir padėti joms per lemiamą finalinę kovą rugpjūčio 15 dieną.

Miai gerbėjas padėti norėjo, bet nusirengti neišdrąsėjo

© Klubas.lt (J.Baliutavičiaus nuotr.)

Trečiadienį sau pagalbininkus, padedama Egmonto Bžesko ir sutuoktinio Deivydo Zvonkaus rinkosi Natalija, o ketvirtadienis buvo skirtas Mios gerbėjams.

Atranka nepraėjo be netikėtumų – jai vos prasidėjus, nenuspėjamu elgesiu garsėjantis Egidijus Dragūnas, žadėjęs padėti Miai pasirinkti tinkamus pagalbininkus, apsisuko ant kulno ir nieko nepaaiškinęs, išėjo iš „Forum Palace“ rūmų, palikęs Mią ir jai talkinančią „Šokoledo“ dainininkę Kristiną Karalytę-Sniegę.

„Gal žmogus neišsimiegojo?“, – truktelėjo pečiais televizijos prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

Iš keblios padėties televizininkams padėjo išsisukti dainininkė Augustė, sutikusi pavaduoti Egidijų Dragūną.

Su Mia dainuoti veržėsi ne tokie spalvingi Lietuvos gyventojai, su kokiais teko susidurti Natalijai Zvonkei. Tačiau savito charakterio žmonių užteko ir čia.

Įspūdingos išvaizdos šiaulietis Egidijus Jankauskas, kurį į atranką atlydėjo ne mažiau įspūdingai atrodančios seserys, surengė tikrą šou, kurį turėjo vainikuoti striptizas.

Elegantiškai nusimetęs švarką, vaikinas jau ketino nuo kūno nusiplėšti marškinėlius, tačiau didžiuliam atrankos komisijoje sėdėjusių moterų susierzinimui, savo šokį baigė, pareiškęs, jog likusius drabužėlius nusimes, jei taps Mios pagalbininku. Nors Mia ir pageidavo, kad vyrukas tęstų šokį ir išsirengtų nuogai, E.Jankauskas gudriai išsisuko, pareiškęs, jog šį kartą yra apsivilkęs ne ypač striptizui tinkamas kelnaites.

Sau pagalbininkų ieškanti Mia nesėdėjo rankų sudėjusi – ji dosniai žarstė vokalo ir šokio patarimus, o vieną merginą net išprovokavo išsilenkti „tilteliu“. Maža to, energingai nusiteikusi Mia ir pati pademonstravo, kaip reikia tobulai
atlikti „tiltelio“ pratimą.

Per atranką už durų malėsi ir vyriškuoju Lietuvos sekso simboliu tituluojamas dainininkas Valdas Karklelis, tačiau pamėginti savo jėgas ir tapti Mios pagalbininku dainomis apie seksą ir įspūdingais raumenimis garsėjantis vyras nesiryžo.

Gimtadienio vedejai